דלג לתוכן המרכזי
050-6421661
פרופסור שלמה ללצ'וק | מומחה בכירורגיה כללית: ניתוח סרטן השד, ניתוח קילה, אבנים בכיס המרה
הרניה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס המרה סרטן השד הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? ניתוח סרטן השד – כיצד ההליך מתבצע? כיס מרה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס מרה – הגורמים קילה אצל גברים קילה אצל גברים קילה – מה חשוב לדעת על ניתוח קילה? קילה – האם חייבים לעשות ניתוח? קילה – הניתוחים וההרדמות כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מטפלים במצבים של קילה הרניה – הגדרה ודרכי טיפול כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מתמודדים עם גילוי של סרטן השד מהו הטיפול המומלץ כאשר נוצרות אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בקע זיהוי בקע מוקדם, כי חבל על הזמן! הרניה – כל מה שרצית לדעת מהו הבקע וכיצד נטפל בו כיס המרה כיס מרה – קטן קטן אבל חשוב ביותר! ניתוח סרטן השד ניתוח סרטן השד – כל מה שרצית לדעת 5 עובדות על הגדלת חזה טיפול בכאבי גב תחתון רגע אחרי הניתוח איך מזהים קילה ? איך מזהים בקע ? אבנים בכיס המרה אבחנה מוקדמת של סרטן השד גילוי מוקדם של סרטן השד ניתוח להגדלת השדיים וסרטן השד תסמינים לזיהוי קילה סרטן שד - גילוי מוקדם בקע טבורי דרכי טיפול בקע מפשעתי כיצד ניתן לטפל? גוש בשד כיצד נדע מתי נכון לבצע בדיקה? הרניה מפשעתית דרכי טיפול סרטן השד - דרכי טיפול סרטן המעי הגס – מידע רלוונטי וחשוב

חוות דעת רפואית שניה

חוות דעת שנייה הוא שלב מקובל כיום בעולם בתהליך קבלת ההחלטות של החולה.

 

כאשר אנו עומדים בפני כל החלטה שהיא אנו נוהגים ללמוד את הנושא, לבצע סקר שוק, לבחון יתרונות וחסרונות ורק לאחר מכן להחליט על דרך הפעולה.

כאשר אנו עומדים בפני החלטה הקשורה בדבר כה מרכזי ומשמעותי בחיינו, הבריאות שלנו, אנו חייבים לפעול באותה הדרך. איסוף מידע על המחלה, הכרת דרכי הטיפול הקיימות כיום, הבנת הסיכויים והסיכונים של כל אלטרנטיבה טיפולית – כל אלה צריכים להיעשות על ידי החולה על מנת שיוכל לבחור בדרך הטיפול המתאימה לו ביותר.

יש לך בעיה כירורגית ואתה רוצה לשמוע עוד דיעה על דרכי הטיפול? יש לך ספקות לגבי דרך הטיפול שהוצעה לך? נתקלת בסיבוך בעקבות טיפול שעברת? הגעת למקום הנכון.

חוות דעת שניה של פרופסור ללצ'וק תאפשר לך לענות על שאלות רבות:

  • האם האבחנה שקיבלת מדוייקת?
  • מהן אפשרויות הטיפול במקרה שלך?
  • האם בוצעו כל הבדיקות האפשריות?
  • האם הניתוח באמת הכרחי?
  • ואם ניתוח, באיזו שיטה? איזו הרדמה עדיפה?
  • האם ישנם טיפולים חדשניים המתאימים לבעיה שלך?
  • מהם הסיכויים והסיכונים של כל אחת מאלטרנטיבות הטיפול?

אלו בוודאי רק חלק קטן מן השאלות המטרידות אותך. מידע אודות מחלתך והאפשרויות הטיפוליות העומדות בפניך תספק לך תחושה של שליטה ובטחון. התייעצות עם רופא נוסף תציג נקודת מבט נוספת בנוגע לאפשרויות הטיפול ותאפשר לך את חופש הבחירה בטיפול המתאים לך ביותר.

אני נותן חוות דעת שניה בתחומי התמחותי - מערכת העיכול, כבד ודרכי מרה, שד, פי הטבעת ובקעים למיניהם וכל בעיה כירורגית - לפני ואחרי ניתוח.

עלות הייעוץ - מרבית הביטוחים המשלימים של קופות החולים והביטוחים הפרטיים משתתפים או מממנים עלות ייעוץ חוות דעת שניה.

 

ניתן לפנות לפרופסור ללצ'וק בכל עניין 050-6421661.