דלג לתוכן המרכזי
050-6421661
פרופסור שלמה ללצ'וק | מומחה בכירורגיה כללית: ניתוח סרטן השד, ניתוח קילה, אבנים בכיס המרה
הרניה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס המרה סרטן השד הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? ניתוח סרטן השד – כיצד ההליך מתבצע? כיס מרה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס מרה – הגורמים קילה אצל גברים קילה אצל גברים קילה – מה חשוב לדעת על ניתוח קילה? קילה – האם חייבים לעשות ניתוח? קילה – הניתוחים וההרדמות כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מטפלים במצבים של קילה הרניה – הגדרה ודרכי טיפול כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מתמודדים עם גילוי של סרטן השד מהו הטיפול המומלץ כאשר נוצרות אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בקע זיהוי בקע מוקדם, כי חבל על הזמן! הרניה – כל מה שרצית לדעת מהו הבקע וכיצד נטפל בו כיס המרה כיס מרה – קטן קטן אבל חשוב ביותר! ניתוח סרטן השד ניתוח סרטן השד – כל מה שרצית לדעת 5 עובדות על הגדלת חזה טיפול בכאבי גב תחתון רגע אחרי הניתוח איך מזהים קילה ? איך מזהים בקע ? אבנים בכיס המרה אבחנה מוקדמת של סרטן השד גילוי מוקדם של סרטן השד ניתוח להגדלת השדיים וסרטן השד תסמינים לזיהוי קילה סרטן שד - גילוי מוקדם בקע טבורי דרכי טיפול בקע מפשעתי כיצד ניתן לטפל? גוש בשד כיצד נדע מתי נכון לבצע בדיקה? הרניה מפשעתית דרכי טיפול סרטן השד - דרכי טיפול סרטן המעי הגס – מידע רלוונטי וחשוב

סרטן השד

חוששת מסרטן השד? גילית לאחרונה גוש בשד ואת דואגת?

הממוגרפיה או האולטרה סאונד גילו ממצא חשוד בשד ואת מודאגת?

אם ענית בחיוב על אחת השאלות הללו, הגעת למקום הנכון.

שמי פרופסור שלמה ללצ'וק, אני מנתח (כירורג) ומומחה בינלאומי לסרטן השד בעל 35 שנות ניסיון, אני יועץ לשעבר לאגודה למלחמה בסרטן בנוגע לסרטן השד.
1. אני הייתי בצוות שהמליץ בפני משרד הבריאות להכניס את הממוגרפיה לסל הבריאות.

2. אני הכירורג שפיתח עם שותפיי את המכשיר "MargineProbe" המונע ניתוחי שד מיותרים

3. 
ואני רוצה להרגיע אותך:
בין אם מצאת בעצמך גוש בשד, ובין אם התגלה ממצא חשוד באולטרה סאונד או בממוגרפיה,

ב-80% מהמקרים אין מדובר בסרטן השד.

בנוגע ל-20% המקרים הנותרים, חשוב שתדעי:

  • רוב הנשים שהתגלה אצלם סרטן השד מחלימות!
  • הניתוח להסרת הגידול הסרטני זוכה להצלחה רבה והסיכון בו כמעט אפסי!
  • הניתוח נעשה ללא שימוש בתפרים והוא אינו גורם לעיוות השד.

ישנם מספר מדדים המגבירים את הסיכוי להחלים מסרטן השד, ביניהם

  1. גודל הגידול
  2. מצב בלוטות הלימפה
  3. אופיו הביולוגי

אולם הפרמטרים המשפיעים ביותר על הסיכוי להחלים הם:
השלב בו התגלה הגוש, והתאמת טיפול נכון למחלתה של החולה.

לפני שנכנס לפרטים, הנה קצת רקע על מחלת סרטן השד:

סרטן השד הינה המחלה הממארת השכיחה ביותר בקרב נשים, ושכיחותה נמצאת בעלייה. בגילאי עשרים עד 30 המחלה נדירה יחסית, ושכיחותה עולה עם גיל האישה, כאשר השכיחות הגבוהה ביותר היא בקרב נשים בגילאי 50.
בנוסף, חשוב להבין כי כ-80% מהמקרים בהם התגלה גוש בשד אין מדובר בגוש סרטני, ורק ב-20% מהמקרים, כלומר רק גוש אחד מתוך 5 יתברר כגוש סרטני. בארץ מתגלים כ-3000 מקרים של סרטן השד מדי שנה, ובכ-90% מהמקרים החולים יבריאו מהמחלה (כפי שאמרנו קודם, ככל שהגוש מתגלה מוקדם יותר, כך עולים סיכויי ההחלמה). כמו כן, ככל שהגוש קטן יותר כך גם הניתוח קטן יותר, וסיכויי ההחלמה גדולים יותר.

אם גילית גוש בשד, אם באחת הבדיקות התגלה גוש חשוד, או שאת חוששת מסרטן השד, אני מזמין אותך ליצור איתי קשר, ללא תשלום וללא התחייבות, לקבלת ייעוץ טלפוני והמלצות להמשך.
ד"א, אם את כבר בשלבי טיפול מתקדמים והומלץ לך על ניתוח להסרת הגוש, או שכבר נקבע לך תור לניתוח, ואת חוששת מהניתוח, או שאת עדיין רוצה לשקול חלופות, חייגי אליי כבר עכשיו, ואשמח לתת לך ייעוץ טלפוני.

רק בריאות,
פרופסור שלמה ללצוק,
לשיחת ייעוץ אישית עם ללא תשלום וללא התחייבות, חייגי עכשיו: 050-6421661
סודיות מוחלטת!

סרטן השד