דלג לתוכן המרכזי
050-6421661
פרופסור שלמה ללצ'וק | מומחה בכירורגיה כללית: ניתוח סרטן השד, ניתוח קילה, אבנים בכיס המרה
הרניה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס המרה סרטן השד הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? ניתוח סרטן השד – כיצד ההליך מתבצע? כיס מרה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס מרה – הגורמים קילה אצל גברים קילה אצל גברים קילה – מה חשוב לדעת על ניתוח קילה? קילה – האם חייבים לעשות ניתוח? קילה – הניתוחים וההרדמות כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מטפלים במצבים של קילה הרניה – הגדרה ודרכי טיפול כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מתמודדים עם גילוי של סרטן השד מהו הטיפול המומלץ כאשר נוצרות אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בקע זיהוי בקע מוקדם, כי חבל על הזמן! הרניה – כל מה שרצית לדעת מהו הבקע וכיצד נטפל בו כיס המרה כיס מרה – קטן קטן אבל חשוב ביותר! ניתוח סרטן השד ניתוח סרטן השד – כל מה שרצית לדעת 5 עובדות על הגדלת חזה טיפול בכאבי גב תחתון רגע אחרי הניתוח איך מזהים קילה ? איך מזהים בקע ? אבנים בכיס המרה אבחנה מוקדמת של סרטן השד גילוי מוקדם של סרטן השד ניתוח להגדלת השדיים וסרטן השד תסמינים לזיהוי קילה סרטן שד - גילוי מוקדם בקע טבורי דרכי טיפול בקע מפשעתי כיצד ניתן לטפל? גוש בשד כיצד נדע מתי נכון לבצע בדיקה? הרניה מפשעתית דרכי טיפול סרטן השד - דרכי טיפול סרטן המעי הגס – מידע רלוונטי וחשוב

בקע מפשעתי - הרניה - קילה - שבר

אובחן אצלך בקע מפשעתי או בקע אחר כמו בקע טבורי, בקע בצלקת, בקע בסרעפת ועוד, קצת כואב, קצת מציק, בולט וכו'. מה עושים עם זה? ראשית עליך לדעת שברוב המקרים הבקע אינו דחוף ויש לך מספיק זמן לברר ולשקול את דרכייך.

האם חייבים לנתח או שיש דרכי טיפול אחרות?
אם כן, איזה סוג של ניתוח – פתוח או לפרוסקופי (לייזר)?
איזו הרדמה עדיפה – מקומית, אזורית או כללית?
כמה זמן דרוש לניתוח ולהחלמה?
מתי צריך לבצע את הניתוח?
ישנן מגוון של אפשרויות טיפוליות שלכל אחת היתרונות והחסרונות שלה. למרות שניתוח לתיקון בקעים הינו ניתוח שכיח וקל יחסית, כדאי לברר מהי הדרך הטיפולית המתאימה ביותר. חשוב לזכור שלכל דרך טיפולית יש השלכות על אופן השיקום וסוג הסיבוכים וכדאי לברר את התאמת הניתוח לכל חולה על פי גילו, מצבו הבריאותי, מבנה גופו וכו'. למשל חולה בן 95 שפנה בגלל בקע האם חייב בניתוח?

בהחלטות רבות בחיים נהוג להתייעץ, ללמוד את הנושא ולבדוק, אך טבעי לעשות זאת כשמדובר בבריאות שלך!!! תהליך קבלת חוות הדעת הנוספת הוא מקובל וזמין, הוא מומלץ על ידי קופות החולים וגם על ידי הביטוחים הפרטיים.

עלות היעוץ – מרבית הביטוחים המשלימים של קופות החולים והביטוחים הפרטיים משתתפים או מממנים את עלות חוות הדעת השנייה.

ברצונך לדון בנושא ולברר מהי הדרך הנכונה ביותר עבורך? פנה ל-050-6421661.