דלג לתוכן המרכזי
050-6421661
פרופסור שלמה ללצ'וק | מומחה בכירורגיה כללית: ניתוח סרטן השד, ניתוח קילה, אבנים בכיס המרה
הרניה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס המרה סרטן השד הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? ניתוח סרטן השד – כיצד ההליך מתבצע? כיס מרה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס מרה – הגורמים קילה אצל גברים קילה אצל גברים קילה – מה חשוב לדעת על ניתוח קילה? קילה – האם חייבים לעשות ניתוח? קילה – הניתוחים וההרדמות כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מטפלים במצבים של קילה הרניה – הגדרה ודרכי טיפול כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מתמודדים עם גילוי של סרטן השד מהו הטיפול המומלץ כאשר נוצרות אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בקע זיהוי בקע מוקדם, כי חבל על הזמן! הרניה – כל מה שרצית לדעת מהו הבקע וכיצד נטפל בו כיס המרה כיס מרה – קטן קטן אבל חשוב ביותר! ניתוח סרטן השד ניתוח סרטן השד – כל מה שרצית לדעת 5 עובדות על הגדלת חזה טיפול בכאבי גב תחתון רגע אחרי הניתוח איך מזהים קילה ? איך מזהים בקע ? אבנים בכיס המרה אבחנה מוקדמת של סרטן השד גילוי מוקדם של סרטן השד ניתוח להגדלת השדיים וסרטן השד תסמינים לזיהוי קילה סרטן שד - גילוי מוקדם בקע טבורי דרכי טיפול בקע מפשעתי כיצד ניתן לטפל? גוש בשד כיצד נדע מתי נכון לבצע בדיקה? הרניה מפשעתית דרכי טיפול סרטן השד - דרכי טיפול סרטן המעי הגס – מידע רלוונטי וחשוב

גידולים (גושים) בשד

אובחן אצלך גוש או חשד לגוש או סרטן השד, עולמך חרב עלייך, פתאום הכול נשתנה האם באמת זה המצב?!

בהחלטות רבות בחיים נהוג להתייעץ, ללמוד את הנושא ולבדוק, אך טבעי לעשות זאת עוד יותר כשמדובר בבריאות שלך!!! תהליך קבלת חוות הדעת הנוספת הוא מקובל, פשוט וזמין. כל הקופות וחברות הביטוח מברכות על שתלכי לשמוע עוד מומחה בנושא.

לכן עלות הייעוץ ממומנת בחלקה או בכולה ע"י קופות החולים והביטוחים המשלימים או הפרטיים.

לכן לפני שתשקעי במרה שחורה (השמיים נפלו)

חשוב שתדעי:

מרבית הפניות למרפאת שד בגלל גוש בשד מסתיימות בממצאים שפירים. רק בכ-20% מהמקרים מדובר בגוש סרטני.
גוש בשד אצל נשים צעירות ברוב המקרים אינו מחייב ניתוח ולפעמים אולי כן ביופסיה.
בגילאים מבוגרים יותר יש לבצע בירור מקיף, בהתאם לממצא, על מנת להחליט על המשך הפעולה הרפואית. הבירור יכלול לרוב ממוגרפיה, אולטרה סאונד ויתכן וגם MRI, וכמובן בדיקת רופא מומחה לנושא.
במקרים של גידולים ממאירים קיים מגוון טיפולים אפשריים רחב, וחשוב להתאים לכל חולה לפי גילה,מצבה הבריאותי הכללי, דירוג המחלה וכדומה, את אופן הטיפול המתאים ביותר. למשל לעיתים עדיף להתחיל בטיפולים אונקולוגיים לפני טיפול ניתוחי. לכן לפעמים לפני שנחליט כדאי להתייעץ גם עם אונקולוג.
נדיר שיש צורך בכריתת השד. במקרים בהם אין ברירה טיפולית אחרת וחייבים בכריתה ניתן כמעט תמיד לבצע שחזור מיידי של השד באותו הניתוח על ידי כירורג פלסטי המתמחה בשחזורים כאלה. הקשר בין המנתח לכירורג הפלסטי חשוב ביותר כדי שנקבל תוצאה אסתטית עד כמה שאפשר.
רוב הניתוחים של גידולי השד הם ניתוחים אמבולטוריים וניתן לחזור הביתה בו ביום. הניתוח אינו מעוות את צורת השד ואינו מחייב שימוש בתפרים ואינו כואב במיוחד.
אז אם את מעוניינת לשמוע דעה נוספת ע"י פרופ' מנהל מחלקה לשעבר מומחה לשד טלפני ל-050-6421661