דלג לתוכן המרכזי
050-6421661
פרופסור שלמה ללצ'וק | מומחה בכירורגיה כללית: ניתוח סרטן השד, ניתוח קילה, אבנים בכיס המרה
הרניה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס המרה סרטן השד הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? ניתוח סרטן השד – כיצד ההליך מתבצע? כיס מרה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס מרה – הגורמים קילה אצל גברים קילה אצל גברים קילה – מה חשוב לדעת על ניתוח קילה? קילה – האם חייבים לעשות ניתוח? קילה – הניתוחים וההרדמות כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מטפלים במצבים של קילה הרניה – הגדרה ודרכי טיפול כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מתמודדים עם גילוי של סרטן השד מהו הטיפול המומלץ כאשר נוצרות אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בקע זיהוי בקע מוקדם, כי חבל על הזמן! הרניה – כל מה שרצית לדעת מהו הבקע וכיצד נטפל בו כיס המרה כיס מרה – קטן קטן אבל חשוב ביותר! ניתוח סרטן השד ניתוח סרטן השד – כל מה שרצית לדעת 5 עובדות על הגדלת חזה טיפול בכאבי גב תחתון רגע אחרי הניתוח איך מזהים קילה ? איך מזהים בקע ? אבנים בכיס המרה אבחנה מוקדמת של סרטן השד גילוי מוקדם של סרטן השד ניתוח להגדלת השדיים וסרטן השד תסמינים לזיהוי קילה סרטן שד - גילוי מוקדם בקע טבורי דרכי טיפול בקע מפשעתי כיצד ניתן לטפל? גוש בשד כיצד נדע מתי נכון לבצע בדיקה? הרניה מפשעתית דרכי טיפול סרטן השד - דרכי טיפול סרטן המעי הגס – מידע רלוונטי וחשוב

אבני כיס מרה

אובחנו אצלך אבנים בכיס המרה והופנית לעבור ניתוח. חשוב לקבל חוות דעת רפואית נוספת אשר תעזור לך לקבל החלטה אחראית ומבוססת ידע לגבי אופן הטיפול המתאים לך.

חשוב לדעת

  • אבנים בכיס המרה אינן תמיד מחלה. יש מקרים בהם מתגלות האבנים בכיס המרה באקראי, אגב בדיקה אחרת, ומאחר והן א-תסמיניות (א-סמפטומטיות) אין צורך לטפל בהן.
  • ניתוח, אף שמקובל לחשוב שהפעולה הניתוחית הלפורוסקופית (בלייזר) היא ניתוח קטן, פשוט ועם מעט סיבוכים, הוא עדיין ניתוח. הוא מתבצע בהרדמה כללית ותמיד עדיף ללא ניתוח.
  • ההחלטה על ניתוח מצריכה התחשבות במצבו הרפואי הכללי של החולה ולעיתים מצב זה יכתיב בחירה באלטרנטיבה טיפולית לא ניתוחית.

ישנן מגוון של אפשרויות טיפוליות שלכל אחת היתרונות והחסרונות שלה. בפגישה אישית עם פרופסור ללצ'וק תיבחנו מהי האלטרנטיבה הטיפולית המתאימה
לך.

עלות הייעוץ - מרבית הביטוחים המשלימים של קופות החולים והביטוחים הפרטיים משתתפים או מממנים עלות ייעוץ חוות דעת שניה.

ניתן לפנות לפרופסור ללצ'וק בכל עניין 050-6421661.