דלג לתוכן המרכזי
050-6421661
פרופסור שלמה ללצ'וק | מומחה בכירורגיה כללית: ניתוח סרטן השד, ניתוח קילה, אבנים בכיס המרה
הרניה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס המרה סרטן השד הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? ניתוח סרטן השד – כיצד ההליך מתבצע? כיס מרה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס מרה – הגורמים קילה אצל גברים קילה אצל גברים קילה – מה חשוב לדעת על ניתוח קילה? קילה – האם חייבים לעשות ניתוח? קילה – הניתוחים וההרדמות כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מטפלים במצבים של קילה הרניה – הגדרה ודרכי טיפול כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מתמודדים עם גילוי של סרטן השד מהו הטיפול המומלץ כאשר נוצרות אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בקע זיהוי בקע מוקדם, כי חבל על הזמן! הרניה – כל מה שרצית לדעת מהו הבקע וכיצד נטפל בו כיס המרה כיס מרה – קטן קטן אבל חשוב ביותר! ניתוח סרטן השד ניתוח סרטן השד – כל מה שרצית לדעת 5 עובדות על הגדלת חזה טיפול בכאבי גב תחתון רגע אחרי הניתוח איך מזהים קילה ? איך מזהים בקע ? אבנים בכיס המרה אבחנה מוקדמת של סרטן השד גילוי מוקדם של סרטן השד ניתוח להגדלת השדיים וסרטן השד תסמינים לזיהוי קילה סרטן שד - גילוי מוקדם בקע טבורי דרכי טיפול בקע מפשעתי כיצד ניתן לטפל? גוש בשד כיצד נדע מתי נכון לבצע בדיקה? הרניה מפשעתית דרכי טיפול סרטן השד - דרכי טיפול סרטן המעי הגס – מידע רלוונטי וחשוב

נתוחי המעי הגס

התגלה אצלך גידול במעי הגס. חשוב לקבל חוות דעת רפואית נוספת. פגישה עם פרופסור ללצ'וק תעזור לך להבין את מצבך ולבחון את דרכי הטיפול המתאימות ביותר לך בהתחשב במצבך הרפואי.

חשוב לדעת

  • כ-40% מגידולי המעי הגס אינם דורשים ניתוח. את מרבית הגידולים הפוליפואידים ניתן לכרות בעזרת קולונוסקופ ולחסוך את הניתוח הגדול המסובך ואולי המיותר.
  • במקרים בהם חייבים לנתח יש לבחון האם הניתוח הוא הפרוצדורה המיידית המועדפת או שכדאי לבצע טיפולים אחרים (כימיים, קרינתיים או שניהם) ורק אחר כך לנתח.
  • במקרים של פיזור המחלה יש לשקול האם כדאי לנתח. יש לשקול במקרים מסויימים החדרה של תותב אונקולוגי כדי לדחות או למנוע ניתוח מיותר.

אילו רק חלק מן הסוגיות שיש לתת עליהן את הדעת לפני ההחלטה על בחירה בפרוצדורה טיפולית. במקרים של סיבוכים בתוצאה מניתוח חשוב לקבל חוות דעת מרופא נוסף לפני הבחירה בטיפול מוצע.

עלות הייעוץ - מרבית הביטוחים המשלימים של קופות החולים והביטוחים הפרטיים משתתפים או מממנים עלות ייעוץ חוות דעת שניה.

ניתן לפנות לפרופסור ללצ'וק בכל עניין 050-6421661