דלג לתוכן המרכזי
050-6421661
פרופסור שלמה ללצ'וק | מומחה בכירורגיה כללית: ניתוח סרטן השד, ניתוח קילה, אבנים בכיס המרה
הרניה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס המרה סרטן השד הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? ניתוח סרטן השד – כיצד ההליך מתבצע? כיס מרה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס מרה – הגורמים קילה אצל גברים קילה אצל גברים קילה – מה חשוב לדעת על ניתוח קילה? קילה – האם חייבים לעשות ניתוח? קילה – הניתוחים וההרדמות כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מטפלים במצבים של קילה הרניה – הגדרה ודרכי טיפול כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מתמודדים עם גילוי של סרטן השד מהו הטיפול המומלץ כאשר נוצרות אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בקע זיהוי בקע מוקדם, כי חבל על הזמן! הרניה – כל מה שרצית לדעת מהו הבקע וכיצד נטפל בו כיס המרה כיס מרה – קטן קטן אבל חשוב ביותר! ניתוח סרטן השד ניתוח סרטן השד – כל מה שרצית לדעת 5 עובדות על הגדלת חזה טיפול בכאבי גב תחתון רגע אחרי הניתוח איך מזהים קילה ? איך מזהים בקע ? אבנים בכיס המרה אבחנה מוקדמת של סרטן השד גילוי מוקדם של סרטן השד ניתוח להגדלת השדיים וסרטן השד תסמינים לזיהוי קילה סרטן שד - גילוי מוקדם בקע טבורי דרכי טיפול בקע מפשעתי כיצד ניתן לטפל? גוש בשד כיצד נדע מתי נכון לבצע בדיקה? הרניה מפשעתית דרכי טיפול סרטן השד - דרכי טיפול סרטן המעי הגס – מידע רלוונטי וחשוב
גילוי מוקדם של סרטן השד

גילוי מוקדם של סרטן השד

גילוי מוקדם של סרטן השד

 

נשים רבות אינן מודעות לצורך לגילוי מוקדם של סרטן השד. כידוע סרטן השד בשנים האחרונות תפס תאוצה והפך למחלה הממאירה השכיחה ביותר בקרב נשים בגילאים שונים. בעולם הרפואה ממליצים לכל אישה החל מגיל 20 לקחת אחריות על בריאותה ולהיבדק בבדיקות לגילוי מוקדם של סרטן השד.

 

ישנן מספר בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן השד. אך בעקרון הבדיקה הראשונית הינה הבדיקה הקלינית המומלצת לביצוע אחת לשנה אצל רופא כירורג שד. בכל בדיקה כזו האישה מקבלת תדרוך על ידי הרופא על מנת להקל עליה לבצע אחת לתקופה בדיקה ידנית עצמאית ולזהות סימנים ו/או תסמינים על שינויים שיכולים להופיע ומעלים את החשד להיווצרות המחלה. בכל ממצא חריג יש לגשת שוב אל הרופא כירורג שד ובהתאם להמלצתו לבצע בדיקות נוספות לגילוי מוקדם של סרטן שד.

בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן השד

מעבר לבדיקה הקלינית פיזית ישנן כאמור בדיקות נוספות לגילוי מוקדם של סרטן השד. בדיקות אולטרה סאונד, ממוגרפיה ( הדמייה ברנטגן ), סקר PET, בדיקה מולקולרית, ביופסיה ועוד בדיקות אחרות. כל בדיקה והיתרונות והחסרונות שלה. על כן יש להתמיד בבדיקות לגילוי מוקדם ובכל שינוי בהתאם לתוצאות הבדיקות ניתן לקבל חוות דעת שנייה מרופא מומחה על מנת לאושש או לאשר את קיום המחלה או לאו.

 

גם נשים שעוברות השתלת סיליקון להגדלת חזה ובכלל, חייבות להיבדק וליידע את הגורמים הרלוונטיים לקיום השתלים דבר שיכול לסייע לאבחון הממצאים בגילוי מוקדם של סרטן השד. וכמובן בלי כל קשר לבדיקות שעל הנשים לבצע כחלק מהגילוי המוקדם יש כמובן צורך לשמור על אורח חיים בריא הכולל פעילות ספורטיבית, משקל נכון, תזונה נכונה ועוד.

 

גילוי מוקדם של סרטן השד פותר בעיות עתידיות ואף יכול למנוע טיפולים לא נעימים ומסובכים. אם אתן בקבוצת סיכון או שנבדקתן כבר ויש בידכן ממצאים על חשד כזה או אחר, אתן מוזמנות להיוועץ ולקבל חוות דעת שניה אצל רופא כירורג מנתח מומחה לסרטן השד, פרופסור שלמה ללצ'וק.

 

פרופסור שלמה ללצ'וק הינו בעל ניסיון עשיר בתחום גילוי מקדם לסרטן השד ודרכי הטיפול לכל ממצא אפשרי. כחלק מהתמחותו פיתח פרופסור שלמה ללצ'וק כלי יעיל בו ניתן למנוע סיבוכים וטיפולים הכרוכים בניתוחים להילחם במחלת סרטן השד. על כן, טוב תעשנה הנשים שרוצות להגיע לפרופסור ללצ'וק לקבלת חוות דעת שנייה. שתאבן בצורה יותר מדויקת את הממצאים ותקבע את דרכי הטיפול הנדרשים. כאשר ברוב המקרים נשים יבריאו ממחלתן זו בדרכי טיפול חדישים ומתקדמים ביותר.

 

הנכן מוזמנות להתקשר לפרופסור שלמה ללצ'וק ולהעביר לו את כל הנתונים ולקבל ייעוץ מקצועי ואמין שיעזור לכן לקבל את ההחלטה הטובה ביותר למיגור הסכנה ולחיים בריאים יותר.