דלג לתוכן המרכזי
050-6421661
פרופסור שלמה ללצ'וק | מומחה בכירורגיה כללית: ניתוח סרטן השד, ניתוח קילה, אבנים בכיס המרה
הרניה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס המרה סרטן השד הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? הרניה – כיצד ניתן לתקן בקע? ניתוח סרטן השד – כיצד ההליך מתבצע? כיס מרה – מה חשוב לדעת? אבנים בכיס מרה – הגורמים קילה אצל גברים קילה אצל גברים קילה – מה חשוב לדעת על ניתוח קילה? קילה – האם חייבים לעשות ניתוח? קילה – הניתוחים וההרדמות כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מטפלים במצבים של קילה הרניה – הגדרה ודרכי טיפול כיצד מטפלים במצבים של קילה כיצד מתמודדים עם גילוי של סרטן השד מהו הטיפול המומלץ כאשר נוצרות אבנים בכיס המרה אבנים בכיס המרה בקע זיהוי בקע מוקדם, כי חבל על הזמן! הרניה – כל מה שרצית לדעת מהו הבקע וכיצד נטפל בו כיס המרה כיס מרה – קטן קטן אבל חשוב ביותר! ניתוח סרטן השד ניתוח סרטן השד – כל מה שרצית לדעת 5 עובדות על הגדלת חזה טיפול בכאבי גב תחתון רגע אחרי הניתוח איך מזהים קילה ? איך מזהים בקע ? אבנים בכיס המרה אבחנה מוקדמת של סרטן השד גילוי מוקדם של סרטן השד ניתוח להגדלת השדיים וסרטן השד תסמינים לזיהוי קילה סרטן שד - גילוי מוקדם בקע טבורי דרכי טיפול בקע מפשעתי כיצד ניתן לטפל? גוש בשד כיצד נדע מתי נכון לבצע בדיקה? הרניה מפשעתית דרכי טיפול סרטן השד - דרכי טיפול

הרניה מפשעתית דרכי טיפול

הרניה מפשעתית דרכי טיפול

הרניה מפשעתית הינה תופעה שכיחה מבין כל סוגי ההרניה. למעשה מדובר בהתרחבות דמוית שק בחלל הבטן באזור המפשעות. לשק זה עלולים להיכנס איברים הנמצאים בחלל הבטן כמו המעיים. תופעה זו יכולה להיות מולדת או נרכשת. אם ההרניה המפשעתית מסכנת את החיים, יש לנתח מיד. אם ההרניה אינה מסוכנת, ניתן לחיות אתה שנים רבות. רוב האנשים מבקשים לעשות את הניתוח ברגע שההרניה המפשעתית מכאיבה להם מאוד או מציקה ומפריעה.

תהליך הגילוי

חשוב להדגיש כי מהרגע בו מופיעה ההרניה המפשעתית היא תלך ותגדל במשך השנים ותגרום לחוסר נוחות ולכאבים הולכים וגוברים. הסכנה העיקרית היא היווצרות כליאת איברים שלא יכולים להשתחרר מהשק שנוצר זהו מצב מסכן חיים שמחייב ניתוח חירום מאחר והחלק הנכלא לא מקבל אספק דם ונוצר נמק שעלול לסכן את חיי החולה..

מהי הרניה?

הרניה מפשעתית בה יש מצב של כליאת איברים מלווה בכאבים עזים באזור, התנפחות נוספת של הבליטה, בחילות, הקאות והיעדר יציאות. כיום ניתן בשיפורים טכנולוגיים וללא הרדמה מלאה ותפרים מטרידים לנתח ולטפל בהרניה מפשעתית.

ניתוח לתיקון הרניה מפשעתית אינו דחוף, אלא אם כן קיים מצב של כליאה שמצריך ניתוח מידי כך שניתן לתכנן את הניתוח למועד מתאים. בכל מקרה מומלץ לא לדחות את הניתוח זמן רב מדי כדי למנוע את החמרה או כליאה של איברים.

במרפאתו של פרופ' שלמה ללצ'וק, ניתן לטפל בהרניה מפשעתית בשיטה חדשנית ואפקטיבית. הטיפול נעשה בהרדמה מקומית ללא הרדמה מלאה ותפרים מטרידים. פרופ'  שלמה ללצ'וק הינו רופא מנתח כירורג המתמחה בסוגי טיפולים אלו במשך שנים רבות. אמנם בניתוח הרניה מפשעתית ניתן לבצע זאת על ידי כל מנתח כירורג, אך רופא מנתח בעל ניסיון רב המתמקד בטיפול איכותי הכולל שיטת תיקון לפרוסקופית, יבטיח לכם טיפול מדויק ומוצלח ויסיר את הבעיה בצורה מושלמת.

באמצעות השיטה החדשה, פרופ' שלמה ללצ'וק מנתח את הסובלים מהרניה מפשעתית בניתוח קצר של רבע שעה והתאוששות קלה לאחר מכן וללא אשפוז. החולה יבדק לאחר הניתוח ובהתאם למצבו הכללי והבריאותי ישלח לביתו מהר ככל האפשר וחזרה לחיי שיגרה בריאים ותקינים.